Wybiegli z zakupami bez płacenia, wsiedli do samochodu i nieomal rozjechali ochroniarza, który próbował ich zatrzymać. Do nagrania ucieczki i nieudanego pościgu na Gocławku dotarł reporter tvnwarszawa.pl:

https://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,skok-na-dyskont-uciekajac-staranowali-ochroniarza,264826.html

Na nagraniu widać, jak dwóch mężczyzn wybiega ze sklepu, trzymając wypchane torby. Wsiadają do zaparkowanego nieopodal białego samochodu i próbują odjechać. Chwilę później wybiega za nimi ochroniarz, próbuje zablokować im drogę ucieczki. Ale kierowca nic sobie z tego nie robi i przepycha mężczyznę, który – gdy auto przyspiesza – odskakuje na bok.

Policja potwierdza, że doszło do kradzieży. – 5 lipca dwóch mężczyzn wyniosło z dyskontu przy ulicy Żółkiewskiego artykuły chemiczne o wartości kilkuset złotych – mówi nam Joanna Węgrzyniak z komendy rejonowej na Pradze.


Dodaje, że zawiadomienie dotyczące tego zdarzenia wpłynęło do komendy dopiero tydzień później. – Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia, trwa zabezpieczanie i gromadzenie materiału dowodowego – informuje.

Węgrzyniak zwraca uwagę na to, że postępowanie prowadzone jest “w kierunku kradzieży rozbójniczej, ponieważ złodzieje, gdy – chciano im przeszkodzić w ucieczce – usiłowali rozjechać ochroniarza”.

Źródło: tvn24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *