Komisariat Policji IV w Gdańsku pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Gdańsk- Oliwa w Gdańsku prowadzi postępowanie w sprawie uszkodzenia w dniu 02 lutego 2018 r. w Gdańsku w przejściu podziemnym na stacji PKP Oliwa dwóch kamer kopułkowych i instalacji światłowodowej oraz zasilającej o łącznej wartości 6000 złotych tj. o czyn z art. 288 § 1 kodeksu karnego.

Policjanci z Komisariatu w Gdańsku- Oliwa prowadzą postępowanie w sprawie uszkodzenia dwóch kamer monitoringu, do którego doszło 2 lutego tego roku w godzinch 22.00-22.30 w przejściu podziemnym stacji PKP Oliwa. Wizerunki osób mogących mieć związek z tym przestępstwem zarejestrowały kamery monitoringu.

Wszystkie osoby, które rozpoznają kobietę i mężczyznę  widocznych na zapisie zabezpieczonego przez policjantów monitoringu lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu ich tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komisariatem IV Policji w Gdańsku mieszczącym się przy ul. Kaprów 14. Informacje można przekazać telefonicznie dzwoniąc na nr (58) 521-14-22 lub na numer alarmowy 997, albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.

Źródło: www.gdansk.policja.gov.pl

One thought on “Podpalacz kamer monitoringu poszukiwany”

  1. Thank you a lot for giving everyone remarkably pleasant opportunity to read critical reviews from this site. It is often very lovely and jam-packed with fun for me personally and my office mates to search your website at least 3 times every week to read through the new secrets you will have. Not to mention, I’m just usually amazed for the mind-boggling strategies you give. Certain two facts in this post are unequivocally the simplest we have all had.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *