Gdańscy policjanci ruchu drogowego jutro włączął się w wojewódzkie działania prewencyjno- kontrolne polegające na przeprowadzaniu kontroli pojazdów uprzywilejowanych oraz pojazdów firm ochroniarskich. Działania będą trwały od 9 do 10 marca br.

Od jutra do 10 marca br. br. policjanci z Wydzialu ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku w ramach wojewódzkich działań prewencyjno- kontrolnych będą przeprowadzali kontrole drogowe ukierunkowane na pojazdy uprzywilejowane i pojazdy firm ochroniarskich. Kontrole będą miały na celu sprawdzenie dokumentacji i wymogów technicznych, jakie powinny spełniać tego typu samochody. Policjanci będą sprawdzali stan techniczny i wyposażenie tych pojazdów.

Działania mają na celu eliminowanie nieprawidłowości występujących w pojazdach uprzywilejowanych jak i eliminację z ruchu pojazdów niesprawnych technicznie.

Źródło: www.gdansk.policja.gov.pl

2 thoughts on “Policja skontroluje pojazdy firm ochroniarskich”

  1. I znowu… to może skoro kontrolują w ramach kontroli pojazdów uprzywilejowanych, to niech je wyposażą w co trzeba i wtedy kontrolują jako uprzywilejowane …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *