Knightscope, twórca zaawansowanych technologii bezpieczeństwa fizycznego i  Securitas AB  druga co do wielkości prywatna firma ochroniarska na świecie, przedłużają umowę partnerską do lutego 2020 r. Umowa daje Securitas Security Services USA, Inc., spółce zależnej Securitas, prawa do oferowania technologii Knightscope do znaczącej, istniejącej bazy klientów, podczas gdy Knightscope kontynuuje rozwój nowych technologii i zapewnia wsparcie operacyjne.

Knightscope i Securitas współpracowały w ciągu ostatniego roku i pomyślnie wdrożyły roboty bezpieczeństwa Knightscope na kilku kluczowych odcinkach Securitas w Kalifornii.“Dążenie do cyfryzacji jest bardzo szybkie, ale jestem przekonany, że jesteśmy na czasie” – powiedział Alf Göransson, prezes i dyrektor generalny Securitas. “W przyszłości firma zajmująca się bezpieczeństwem w znacznie większym stopniu będzie wykorzystywać technologię i wiedze a w wielu sektorach pojawiają się duże możliwości”.

“Knightscope na nowo definiuje fizyczne bezpieczeństwo dzięki naszym technologiom” – mówi William Santana Li, prezes i dyrektor generalny Knightscope, Inc. “Wyobraź sobie, że masz w zasięgu ręki ochroniarzy, którzy mogą wydawać się niemal” nadludzcy “, zapewniając większą świadomość sytuacyjną i ogromną przewaga nad tym, co można osiągnąć bez technologii Knightscope. Mamy nadzieję kontynuować współpracę z Securitas. ”

Źródło: www.businesswire.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *